About
Reviews (1)

05 Sep, 2020
What a ripoff!
1 of 1 found this helpful I can't believe that I was charged $12.00 for 1 can of crystal light (makes 3 gallons) when I can get it in the grocery store for $4 each ($2 each when its buy one, get one!). I understood that I was getting 6 cans for $12.00!
I have never felt so ripped off!
Live and learn.